Jooga ja reikiteraapia
Jooga ja reikiteraapia
teenused

Reiki koolitus

KES VÕIB ÕPPIDA REIKIT?

Reikit võivad õppida kõik. Reiki edastaja on kanaliks, üks rohkem teine vähem, see sõltub tervendaja sisemisest puhtusest ja vaimsest tasemest. Vajalik on pidev vaimne puhastumine, mille tagajärjel laieneb teadvus ja võimaldab siseneda Universumi infovälja.

Reiki eksisteerib kõiges ja kõikjal - õhus, vees, kivides ja kogu elavas looduses läbides kõik tasandid peenematest jämemateriaalseni. Reiki energia on puhtaim ja peeneim ning ta harmoniseerib inimese kõik peenkehad ja loomulikult ka füüsilise keha.

Reiki on esimene tervendamiskunst mida saab edukalt kasutada enesetervendamiseks. Igapäevane praktika tasakaalustab ja tugevdab tervist, reguleerib kõiki füüsilise keha funktsioone, võimaldab olla emotsionaalses tasakaalus, rahustab ja tugevdab vaimu. Reiki mõjutusel täienevad elujõu varud, tasakaalustub energeetiline süsteem. Reiki harmoniseerib kõigis plaanides, aitab kaasa hingelisele kasvule ja vaimsele arengule. Kuna kiirgame endast välja, siis reikiga tegelemine harmoniseerib meie sisemuse, seega ka meie välise maailma e. ümbritseva. Reiki valgustab ja mõtestab inimese elu ning täidab selle õnnetundega! Ta on antud meile 100 aastat varem abiks ühelt ajastult teisele üleminekuks. Reiki tõstab seega inimese teadlikkust ja teadvust, et sisemiselt valgustuda ning mida rohkem vaimsust, seda suurem on valgusenergia hulk, et saaks toimuda üleminek madalamalt energiatasandilt kõrgemale

Reiki initsiatsioon ehk pühitsus avabki inimesele Reiki allika. Reikisse pühitsusel viiakse inimesse maailma peenemad vibratsioonid, rikkudes energeetilist tasakaalu, mis seejärel taastub uuel veel peenemal tasandil, võimaldades meil olla reiki kanaliks. Peale initsiatsiooni on inimese käed võluvõimelised, mida iganes ta ei puutu või ei tee, kiirgavad need valguseenergiat. Mõistes seda, ja et reiki on teadvusega energia, teame, et ta kontrollib, kui palju saata ning kui palju suudame vastu võtta, teab kuhu energiat vajame, muutudes selliseks energiaks, millist vaja, kujundab reiki meie mõtteid, suhtumist, tervist, elu….

REIKI I ASTE

Reiki I kursusel räägime reiki ajaloost, reiki päritolust, reiki tehnikatest, reiki mehhanismist, reiki mõjust ja reiki toimest, reiki seansi läbiviimisest, reiki käte asenditest, reiki edastamisest kaugusest, tööst loomadega ja taimedega, vee tervendamisest, reiki edastamisest situatsioonidesse ja olukordadesse. Teeme läbi Reiki käte asendid praktikas, käteasendid enesetervendamiseks ja meditatsioonid.Reiki I aste võimaldab aidata ennast ja teisi (lähedased ja sõbrad) käte pealepanemise meetodil.

Kursus toimub ühel päeval, tavaliselt laupäeval, kestvusega 6-7 tundi.

Vajalik ette registreerida. Kursuse hind sisaldab kursuse materjale, teepause, meditatsioone, pühitsusi ja reiki praktikat.

Reikit võivad õppida kõik, kes tunnevad selleks valmisolekut, soovi ja huvi ning tahavad tegeleda enda või teiste tervendamise ja arenguga.

Võime reiki energiat edastada saab huviline pühitsuse käigus oma reikimeistrilt-õpetajalt! Peale pühitsust on soovitav 21 päeva jooksul, mil praktiku energosüsteemid ja keha häälestuvad ja puhastuvad, järgida tervislikke eluviise vältides alkoholi, meelemürke, võimaluse piires ravimeid ning ka raskeid loomseid toiduaineid!

Esimese astme reiki on põhiliselt iseenda, lähedaste, asjade-olukordade ja loomade abistamiseks! Reiki pühitsus ei kohusta teid hakkama ravitsejaks.

Sinu käed on alati sinuga – peale pühitsust võid kasutada maksimaalselt olukordi ja võimalusi edastamaks reiki energiat, hoides kasvõi ainult kannast, reiki olles teadvusega energia leiab ise tee liikuda sinna kuhu tegelikult vaja.

REIKI II ASTE

II astmel häälestatakse reikiõpilane kõrgemale energiatasemele. II astmel häälestatakse õpilane ka sümbolitele, mida saab kasutada ka vahemaa tagant - kaugraviks ja tervenduse võimendamiseks.

Sümbolid, mis pühitsuse käigus sisendatakse reikiõpilase teadvusesse lihtsustavad tervendustööd kuna kiirendavavad paranemisprotsessi ja on abilised Reiki energia edastajale.

II astmel õpime 12 Reiki sümboliga tööd tegema, Reiki kaugravimeetodit ja teeme meditatsiooni ja puhastavaid-rahustavaid hingamisharjutusi.

Kursus kestab 5-6 tundi ja sisaldab teejoomispause ning kerget einet. Kursuse läbija saab II astme pühitsuse, kursuse materjalid ja tunnistuse kursuse läbimise kohta.

II astme kursusele saab tulla mitte varem kui 21 päeva pärast I astme häälestust.

II astme häälestus aitab kaasa su hingelisele kasvule ja vaimsele arengule ning mõjutab sinu keha energiat, muutes selle peenemaks ja vastuvõtlikumaks kõiksuse energiatele.

Võid tulla korduskursusele, et saada korduspühitsus ja tuletada meelde eelnevalt õpitut. Korduskursuse hind on minu juures õppinule 1/2 tavahinnast.

III REIKI ASTE

Seda Reiki III astet nimetatakse nüüd ka Reiki Meister Tervendaja kursuseks. Selle astme läbijal tuleb mõista , et ta ei vastuta mitte ainult iseenda vaid ka kogu loodu eest. Lisanduvad uued sümbolid , mis aitavad olla ühtsuses selles ajas ja hetkes ning meie ümber oleva energiatasandiga.

Sümbolid, mida sellel astmel saadakse on universaalsed: Planetaarsed sümbolid, Inglite valguse sümbolid, Peainglite Valguse sümbolid, Uue ajastu sümbolid.

Sellel astmel saavad praktikud juurde 30 Reiki sümbolit, õpivad nendega tehtavat kaugravimeetodeid - suudavad saata Reiki energiat olenemata ajast ja vahemaast.

Energiat saab edastada läbi teadvuse jõu, võttes aluseks Universumi seadused ja luues silla enda ja abivajaja vahel.

III astmel õpime juurde 30 Reiki sümbolit, mediteerime ja teeme puhastavaid-rahustavaid hingamisharjutusi. Lisaks räägime reiki praktiku eetikast.

Meister-Tervendaja kursus lõpeb pühitsusega, mis valmistab praktiku ette vastutma enda ja ka kogu loodu eest. Pühitsuse käigus viiakse õpilase maailma veelgi peenemad vibratsioonid kui eelmistel astmetel. Reiki sümbolid on suureks abiks tervendamise protsessis. See aste on kõrgeima energeetilise võnkesageduse aste, kus vaimsusel ja vaimsel arengul on väga suur roll.

Kursus kestab 5-6 tundi ja sisaldab teejoomispause ning kerget einet. Kursuse läbija saab III astme pühitsuse, kursuse materjalid ja tunnistuse kursuse läbimise kohta.

Võid tulla korduskursusele, et saada korduspühitsus ja tuletada meelde eelnevalt õpitut. Korduskursuse hind on minu juures õppinule 1/2 tavahinnast.