Jooga ja reikiteraapia
Jooga ja reikiteraapia

Minust

Minust

Olen omandanud bakalaureusekraadi Tartu ülikoolis psühholoogia erialal. Juba õpingute ajal läbisin täiendavaid nõustamiskursuseid, samuti olen õppinud reikit, mida kasutan siiani ka psühholoogilise nõustamise käigus.

Jooga

Joogaga tegelen samuti juba alates 2009. aastast ja see on püsinud kõik need aastad mu lemmikhobina. Praktiseerin joogat rõõmu ja armastusega. Aastaid tundsin, et tahan ise olla joogaõpetaja, kuna sain aru, et mul on teistele inimestele palju anda. 2019. aastal tundsin, et nüüd on õige hetk see mõte teoks teha ning läksin joogaõpetaja kursusele. Leidsin Viljandis sellise armsa kooli nagu Lakshimi joogakool ning läbisin nende juures 200-tunnise hatha-jooga õpetaja kursuse. Pärast koolituse läbimist annan rõõmuga iga päev joogatunde, lisaks tegelen üha intensiivsemalt oma vaimse arenguga, sealhulgas loen palju joogat, keha, meelt ning vaimu käsitlevaid raamatuid.

Vaimne teekond ja reiki

Minu vaimne teekond algas 2009. aastal, mil avastasin enda jaoks reiki. Läbisin reiki esimese astme koolituse 2009. aasta jaanuaris. Minu jaoks oli alguses päris kummaline, kuidas energiad mu kehas tööle hakkasid: ma olin nagu kerge elektrivoolu all. Kogu keha surises ja tundsin lausa füüsiliselt kõigi energiakeskuste keerlemist. Eriti tuntav oli kolmas silm, mis lauba keskel surises ja kiheles. Peopesad kuumasid ja energia voolas kätes. Harjusin aegamööda oma keha uute energiatega. Nüüdseks on tugevad füüsilised aisitingud hajunud, ent aeg-ajalt tajun kolmanda silma vibratsiooni, kui mulle saadetakse informatsiooni kõiksusest. Olen saanud Reiki Mercari liini I, II, III astme pühitsused. Reiki Meistri pühitsuse sain 2013 aasta suvel Access Bars kursuse läbisin 2013 aastal.