Jooga ja reikiteraapia
Jooga ja reikiteraapia
teenused

Jooga

on elamise kunst

Jooga on elamise kunst, mis sisaldab endas teadmisi selle kohta, kuidas kogeda pikemat ja õnnelikumat elu, ilma pideva keha ja meele pingeseisundita. Jooga põhialusteks on vägivallatus, mittevarastamine, mittevaletamine, loodussäästlik käitumine ja puhtus (nii vaimne kui ka füüsiline).

Jooga on teadmiste kogumine, mille abil luua maailma üha rohkem armastust kõige elava vastu. Jooga abil õpid Sa tingimusteta armastama nii iseennast kui ka kogu ümbritsevat maailma. Õppides ennast tundma läbi keha ja meele, saavutad Sa täiuslikkuse – ja ühtäkki on ka maailm Sinu ümber täiuslik.

Hatha-jooga eesmärkideks on

  • saavutada takistamatu energia voolamine füüsilises kehas,
  • arendada keha painduvust ja tugevust,
  • parandada ja hoida tervist, et saavutada pikem elukaar.

Hatha-jooga tundides saad teadlikuks oma kehast, meelest ja hingamisest. Liikumine toimub aeglaselt ja hingamist jälgides. Tasakaalustades oma keha ja meelt, annad endale võimaluse tervenemiseks. Tunnis järgitakse traditsioonilisi hatha-jooga põhimõtteid. Traditsiooniline hatha-jooga on füüsiline jooga, mis aitab tagada kehas energia takistamatu voolamise, keha painduvuse ning tugevuse. Hatha-jooga tundides arvestatakse igaühe individuaalsusega, välditakse pulsi kiirenemist ja tegevusi, mis tekitavad valu või ebamugavust. Hatha-jooga sobib igas vanuses, kaalus ning painduvusastmes inimesele.