Jooga ja reikiteraapia
Jooga ja reikiteraapia
teenused

Access Bars

Access Barsi seanss aitab Sul oma elus keerata uue, positiivse lehekülje!

Mis oleks, kui Su elu muutuks kohe, nüüd ja praegu?
Access Barsi seanss aitab Sul oma elus keerata uue, positiivse lehekülje!

Milles teraapia täpsemalt seisneb? Inimese peas on 32 punkti, mille kerge puudutamisega vabastatakse kõik, mis takistab Sul vastu võtmast universumi pakutavat küllust. Need punktid sisaldavad mõtteid, ideid, uskumusi, emotsioone ja arvamusi, mille oled salvestanud oma kõikides eludes.

Iga barsi sessiooniga vabastatakse tohutul hulgal piiranguid just selles eluvaldkonnas, mis on seotud konkreetselt puudutatava barsiga. See on hellitav ja lõdvestav protsess, mis vabastab piirangud kõigis neis eluaspektides, kus Sa oled muutusteks valmis.

Suure osa oma elust veedame töötades, rügades ja vaeva nähes, selle asemel, et küllust lihtsalt vastu võtta. Oled Sa märganud, et Su elu ei ole ikka veel selline, nagu Sa soovid – hoolimata kõigist pingutustest? Sa võid saada kõik, mida ihaldad, kui Sa oled valmis rohkem vastu võtma ja vähem tegema. Barsi sessiooni abil saab kõik võimalikuks ja Sinu jaoks kerkib esile täiesti uute ning enamate võimalustega maailm.

Bars on aidanud tuhandetel inimestel muuta erinevaid aspekte oma tervise ja üldise heaolu osas, kaasa arvatud uni, kaal, raha, seks ja suhted, ärevus, stress ja palju muud. Kõige halvemal juhul tunned pärast barsi seanssi, et oled saanud oma elu parima peamassaaži. Parimal juhul võib aga kogu Su elu muutuda suurepäraseks ning seda täieliku kergusega.